Suure ettevõtte usaldusväärsus. Väikese nutikus.

IT innovatsiooni– ja arenduskeskus on Arvato finantsvaldkonna äriüksuse arenduskeskus. Meie töö fookuses on innovatiivsete IT-lahenduste väljatöötamine. Tegevust alustasime Eestis 2015. aasta novembris ning plaanime lähiaastatel oma meeskonda oluliselt suurendada.

Koostöös teiste arendustiimidega nii Eestis kui ka mujal Euroopas loome IT-lahendusi riskijuhtimise, võlahalduse ja e-kommertsplatvormide maksevõimaluste osas just siin, maailmas aina suuremat kuulsust koguvas IT tõmbekeskuses.

Liitu meie meeskonnaga, loomaks kvaliteeti ja ainulaadsust rahvusvahelises IT innovatsiooni– ja arenduskeskuses.
Keda me innovatsiooni– ja arenduskeskusesse otsime?

Mida me Sulle pakume?

Kõik meie IT-spetsialistid osalevad rahvusvahelistes arendusprojektides ja on globaalsel tasandil mängijad. Kui teate, et see on Teie taseme jaoks sobiv töö, saate meilt vastu kõige hinnatuma—reaalselt väljakutsuva töö oma valdkonna säravaimate inimeste keskel ning palganumbri, mis on konkurentsivõimeline kogu piirkonnas. Viime koos Eestis tehtud IT-lahendused globaalsele turule!

Olete juba kogenud töötaja või alles oma karjääri alustamas – Arvato pakub teile karjäärivõimalusi, huvitavaid ülesandeid ja motiveerivat töökeskkonda. Tutvuge lähemat oma tulevase tööelu võimalustega meie tööpakkumiste leheküljel, kust leiate kogu info praegu vabade töökohtade kohta.